بهترین راه های تبادل لینک اتوماتیک

بهترین راه های تبادل لینک اتوماتیک به همین دلیل این لینک به خاطر وجود در تمامی صفحات سایت لینک بی اهمیت از طرف گوگل شناسایی می‌شوند و هر چقدر هم که عنوان خوبی برای آن‌ها انتخاب کرده باشید تبادل های لینک در مرحله قبل باز هم نمی‌توانند در افزایش رتبه صفحه فعلی و صفحات مقصد نقش موثری داشته باشند.

اما برای انتخاب بهترین راه کار در این زمینه بهتر است نگاهی به بزرگ‌ترین سایت فروشگاهی دنیا مانند آمازون بیندازیم. همان‌طور که می‌دانید دسته بندی موجود تبادل های لینک در این سایت‌ها آنقدر وسیع هستند که به هیچ عنوان امکان نمایش آن‌ها در تمامی صفحات وجود ندارد و همین امر نیز باعث شده است توسعه دهندگان این سایت‌ها بهترین راه کار ممکن را برای افزایش تبادل های لینک فروش محصولات انتخاب کنند.

بهترین راه های تبادل لینک اتوماتیک در تمامی صفحات سایت خود در قسمت سرآیند هدر و پایین صفحه فوتر می‌توانید برای اجرای سیستم هدایت کاربران در سایت از لینک صفحه اصلی، دسته بندی به همراه بخش اصلی، تماس، قوانین و … استفاده کنید اما کاربر با رفتن به هر یک از بخش سایت شما بهتر است به غیر از محتوای موجود در آن بخش، لینک هدایت کننده به بخش مرتبط با آن بخش را مشاهده کند که استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در امر بهینه سازی ساختار داخلی سایت شما کمک بزرگی تبادل لینک را می‌کنند. همچنین با رفتن به صفحه اختصاصی هر یک از محصولات باید لینک محصولات مرتبط نیز تبادل لینک وجود داشته باشد که وجود محتوا و کلمات کلیدی مرتبط در عنوان این لینک‌ها و محتوای صفحه مقصد باز تبادل لینک هم به دوری از اسپم شناخته شدن این لینک و افزایش محصولات مرتبط کمک می‌کند.

/ 0 نظر / 73 بازدید